![Γιάννης και Εύη Καντώνια: Δωρεά δύο κλινών ΜΕΘ στο Πανεπιστημιακό](https://tbnewsmedia.blob.core.windows.net:443/media/thessaliaeconomy/Default/_Profiles/fd49780c/1c8dc851/%CE%BA%CE%BB%CE%AF%CE%BD%CE%B5%CF%82%20%CE%9C%CE%95%CE%98.jpg?v=638398678360000000)
Δωρεά στο Πανεπιστημιακό νοσοκομείο πραγματοποίησαν στη μνήμη των γονιών τους ο Γιάννης και η Εύη Καντώνια. Σύμφωνα με πληροφορίες από το Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Λάρισας ο πρόεδρος του Ομίλου Βιοκαρπέτ Γιάννης Καντώνιας και η αδερφή του, Διευθύντρια Μάρκετινγκ της Exalco Εύη Καντώνια δώρισαν στο Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο της Λάρισας δυο κλίνες ΜΕΘ στη μνήμη των γονιών τους Στέλιου και Λίτσας Καντώνια.
Η δωρεά θα ολοκληρωθεί τις προσεχείς μέρες στο ΠΓΝΛ.
larissapress.gr