![Αποχωρεί ο περιφερειακός διευθυντής Θεσσαλίας της τράπεζας Πειραιώς](https://tbnewsmedia.blob.core.windows.net:443/media/thessaliaeconomy/Default/_Profiles/fd49780c/1c8dc851/14391143521487921452.jpg?v=638396308780000000)
Νέος περιφερειακός διευθυντής στη Θεσσαλία αναμένεται, σύμφωνα με πληροφορίες του thessaliaeconomy.gr, να τοποθετηθεί από την τράπεζα Πειραιώς στη θέση του Αναστάσιου Νέτα (φωτό) ο οποίος πρόκειται να αντικατασταθεί. Ήδη το απόγευμα της Παρασκευής ο ίδιος αποχαιρέτησε τους συναδέλφους ενημερώνοντας ότι θα υπάρξουν αλλαγές στο στελεχιακό δυναμικό της τράπεζας οι οποίες περιλαμβάνουν και τον ίδιο.
O κ. Νέτας, Βολιώτης στην καταγωγή, ανέλαβε τα καθήκοντά του στις αρχές του 2016 προερχόμενος από το κεντρικό κατάστημα της τράπεζας στον Βόλο.
Κ.Τ.