![Στις 24 Ιουνίου η ετήσια Γενική Συνέλευση του ΣΒΘΚΕ](https://tbnewsmedia.blob.core.windows.net:443/media/thessaliaeconomy/Default/_Profiles/fd49780c/1c8dc851/svthke-2-1.jpg?v=638394901070000000)
Το Σάββατο 24 Ιουνίου 2017, στο ξενοδοχείο «Valis Resort» στην Αγριά Βόλου, θα πραγματοποιηθεί τελικά η ετήσια γενική συνέλευση του Συνδέσμου Βιομηχανιών Θεσσαλίας και Κεντρικής Ελλάδας.
Ο κεντρικός ομιλητής της εκδήλωσης θα ανακοινωθεί προσεχώς.
Το Σάββατο 24 Ιουνίου 2017, στο ξενοδοχείο «Valis Resort» στην Αγριά Βόλου, θα πραγματοποιηθεί τελικά η ετήσια γενική συνέλευση του Συνδέσμου Βιομηχανιών Θεσσαλίας και Κεντρικής Ελλάδας.
Ο κεντρικός ομιλητής της εκδήλωσης θα ανακοινωθεί προσεχώς.